موبایل های خانواده آیفون ۱۲ در چهار سبک آیفون ۱۲ مینی، آیفون ۱۲، آیفون ۱۲ پرو و آیفون ۱۲ پرومکس وارد بازار گردیده اند.

به نقل از ایسنا، بنابراعلام بازرگانی سیب، خصوصیت پر رنگ این تلفن همراه ها، قابلیت و امکان اتصالخدمات اپل در مشهد آن ها به کانال وب نسل پنجم (۵G) میباشد. هر چندین که ارزش تلفن همراه آیفون ۱۲ پرو تریدی مکس تحت عنوان گران ترین عضو این خانواده، حدود ۵۰ دلار از بها گران ترین عضو نسل پیشین، یعنی آیفون ۱۱ پرو تری دی مکس کمتر میباشد، البته دقت داشته باشید که کمپانی اپل در اقدامی تعجب آور، این موبایل ها را فارغ از شارژر و هندزفری وارد بازار نموده است.

اما به حیث نمی رسد که این قضیه، به مشقت یک نقص و نقطه ضعف به حساب آورده می شود چون اسباب و اثاث جانبی آیفون در بازار خیلی زیاد یافت میگردد. به علاوه بها آیفون ۱۲ با اعتنا با خصوصیت های خارق العاده ای که دارااست، بسیار مطلوب به حیث میرسد.

معرفی خانواده آیفون ۱۲

موبایل های آیفون ۱۲ مینی و آیفون ۱۲، هر مورد در سه خاطر ی ۶۴ گیگابایت، ۱۲۸ گیگابایت و ۲۵۶ گیگابایت مو جود میباشند. این در حالی میباشد که دو سبک پرو و پرو 3dsmax، یاد های داخلی ۱۲۸، ۲۵۶ یا این که ۵۱۲ گیگابایت دارا هستند.

کلیه این موبایل ها دارنده امکان شارژ وایرلسی با به کارگیری از فناوری MagSafe میباشند. دوربین جلوی این تلفن همراه ها همچون دوربین عقب آنها دارنده رزولوشن ۱۲ مگاپیکسل میباشد اما سبک های پرو و پرو 3dmax، یک لنز پشتی بیشتر از سبک های آیفون ۱۲ بی آلایش و مینی که دارنده فقط ۲ لنز پشتی میباشند، دارا هستند.

بهترین بازی های آیفون و آیپد در سبک بازی با کلمات (word Games): بازی Puzzlejuice

۱۳ کاری که آیفون ۱۲ و ۱۲ پرو می توانند انجام دهند و سایر آیفون ها نمی توانند

امنیت آیفون

۲۰ قابلیت مخفی آیفون که باید بشناسید

ورود اپل به بازار بورس

ترفندهای اپل

کدام محبوب تر است؟ آیفون ۱۲ پرو مکس یا آیفون ۱۲ پرو؟

آیفون ,۱۲ ,پرو ,های ,ها ,سبک ,آیفون ۱۲ ,تلفن همراه ,۱۲ پرو ,پرو و ,این موبایل

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


دهلرانی Dwayne's style انواع فن فیکشن های اکسو_کاپلی-طنز و... آوا موزیک | مرجع دانلود آهنگ های جدید ایرانی biggalaxy jamshid12 مطالب اینترنتی Wilma's memory William's notes مطالب اینترنتی