8. قفل کردن فوکس و نوردهی دوربین

iphonetricks-04

وقتی که دوربین فعال میباشد با تپ کردن بر روی شیت شما می توانید واحد سنجش فو و نوردهی را برای یک شئخدمات اپل در مشهد تهیه و تنظیم نمایید. ولی همین که دوربین جنبش بخورد این پیکربندی نیز از دست خواهد رفت.

برای قفل کردن فوکس تصویر و معیار نوردهی، انگشت را در نصیب دلخواه چندین لحظه نگاه دارید تا مربع زردرنگ در بالای کاغذ ظواهر گردد، درحال حاضر در حالتی که شرایط عکس گیری را نیز عوض نمائید فوکس و نوردهی فارغ از تاثیر به به عبارتی شکل قبلی باقی خواهد ماند.
9. در مصرف دیتای وب صرفه جویی فرمایید

iphonetricks-celldata

در صورتیکه در اکنون تماشای نصیب data usage یا این که معیار به کارگیری از دیتای دستگاه خویش می باشید، تاءمل خیر و خوبی میباشد که از خصوصیت نو cellular data management که در iOS 7 معرفی گردیده نیز به کار گیری فرمائید.

با استعمال از آن شما میتوانید تصمیم بگیرید که کدام نرم افزار از دیتای وب سیم کارت شما به کارگیری نماید و کدام یک صرفا در امر با کانال وای فای با وب رابطه برقرار نماید و داده ها خویش را بارگذاری نماید. به این خواسته به Settings > Cellular بروید تا به کار گیری نرم افزار های نصب گردیده از دیتای وب سیم کارت را انتخاب نمایید.
10. استعمال از نرم افزار های محلی

iphonetricks-11

هنگامی که شما در حالا سفر میباشید ایده نیکی میباشد که متوجه گردید در آن محدوده از چه نرم افزار هایی بیشترین استعمال می گردد، مخصوصا نرم افزار هایی که در قسمت حمل و نقل همگانی می توانند به شما امداد نمایند.

برای دیدن هریک از نرم افزار های محلی و دانلود آنان به برنامه استور بروید و بر روی Near Me در نصیب زیر تپ فرمایید.
11. کاوش در پیام های متنی

iphonetricks-03

این ترفند نیز یکی از دیگر از خصوصیت های مخفی iOS میباشد که برای یافت کردن یک پیام متنی خاص بسیار پر کاربرد هست. از نوار کاوش در پیام ها استفاد نمائید تا پیام خاص خویش را بیابید. در صورتی که در شیت آن را مشاهده نمیکنید از بالا به زیر دست خویش را بکشید یااینکه بر روی نوار بالای شیت تپ نمایید تا ظواهر گردد.

بهترین بازی های آیفون و آیپد در سبک بازی با کلمات (word Games): بازی Puzzlejuice

۱۳ کاری که آیفون ۱۲ و ۱۲ پرو می توانند انجام دهند و سایر آیفون ها نمی توانند

امنیت آیفون

۲۰ قابلیت مخفی آیفون که باید بشناسید

ورود اپل به بازار بورس

ترفندهای اپل

کدام محبوب تر است؟ آیفون ۱۲ پرو مکس یا آیفون ۱۲ پرو؟

نرم ,افزار ,های ,میباشد ,نیز ,خویش ,نرم افزار ,میباشد که ,بر روی ,که در ,خویش را

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


مطالب اینترنتی مطالب اینترنتی Kristine's game خرید طرح لایه باز kishtech تعمیرات موبایل و وسایل الکترونیکی تاراجون مطالب اینترنتی مطالب اینترنتی seoweb5