بعداز ورود فورد به سالن بورس سندها بهادار در سال ۱۹۵۶، والا ترین IPO (عرضه ی نخستین ی سهام) درخدمات اپل در مشهد سال ۱۹۸۰ میلادی به وسیله اپل اعمال شد. در آن فرصت اپل با ارزشی متساوی ۱.۸ میلیارد دلار وارد بازار سهام شد و همین کافی بود تا از فی مابین ۱۰۰۰ کارمند این موسسه بیش تر از ۴۰ نفر یک شبه به اشخاصی میلیونر تبدیل شوند.

اپل ۳

کامپیوتر فردی اپل ۳

کامپیوتر اپل ۳ نیز در سال ۱۹۸۰ و با قیمتی فی مابین ۴۳۴۰ دلار تا ۷٫۸۰۰ دلار معرفی و قرار شد حکم رایانه ی تجاری و پرچمدار اپل را داشته باشد، البته به جهت مشکلاتی که برای این مال به وجود آمد اینگونه اتفاقی چهره نداد. برای یاد آوری بد وجود ندارد اشاره کنیم که اپل ۳ از یک پردازنده با فرکانس کاری ۲ مگاهرتز فایده می برد و یاد ی رام آن ۴ کیلوبایت در لحاظ گرفته گردیده بود.

1سال پس عرضه ی اول ی سهام اپل، یعنی در سال ۱۹۸۱، کمپانی آی بی ام یک رایانه ی فردی با ارزش ۱٫۵۶۵ دلار معرفی کرد. این متاع ویژگی ها فنی چندان قابل توجهی نداشت و به جهت اهمیت ندادن اشخاص به همین خصوصیات، بعداز دو سال توانست سهم قابل توجهی از بازار اپل را از آن خویش نماید.

در همین مجال اپل اولی لرزش شدید خویش را حس کرد. در سود این موسسه ۴۰ نفر از کارمندانش را اخراج کرد و تغییراتی هم در موضع مدیران مهم جاری ساختن شد. در سال zwj;۱۹۸۲، کمپانی برنا مایکروسافت استارت به ساختن یکسری اپلیکیشن برای پروژه ی رمزآلود مک اپل کرد؛ البته ردموندی ها هم زمان عمل بر روی یک رابط کاربری گرافیکی (ویندوز) برای رایانه های فردی آی بی ام را نیز اعمال می دادند.

apple lisa pc

کامپیوتر اپل لیزا

البته در سال ۱۹۸۳ اپل همینطور رایانه ای به اسم لیزا را با بها ۹۹۹۵ دلار معرفی کرد. این فرآورده در واقع او لین رایانه ی تجاری با موس و رابط کاربری گرافیکی بود؛ البته به جهت ارزش بسیار بالا، سرعت نادر و عدم سازش با تولید ها دیگر، نتوانست به توفیق رسد.

بهترین بازی های آیفون و آیپد در سبک بازی با کلمات (word Games): بازی Puzzlejuice

۱۳ کاری که آیفون ۱۲ و ۱۲ پرو می توانند انجام دهند و سایر آیفون ها نمی توانند

امنیت آیفون

۲۰ قابلیت مخفی آیفون که باید بشناسید

ورود اپل به بازار بورس

ترفندهای اپل

کدام محبوب تر است؟ آیفون ۱۲ پرو مکس یا آیفون ۱۲ پرو؟

اپل ,ی ,سال ,رایانه ,دلار ,یک ,در سال ,به جهت ,دلار معرفی ,رایانه ی ,اپل ۳ ,رابط کاربری گرافیکی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


وبلاگ نتچرخی فناوری و تکنولوژی mrbitcoin mpa فال قهوه skyway همه چیز آزاد فان وسرگرمی خندوانه joorchin