بخشی از جذابیت اپل آیفون به آسانی این تلفن همراه تلفن همراه برمی خواهد شد. فعال سازیخدمات اپل در مشهد و به کارگیری از این موبایل بسیار سهل وآسان میباشد. با این وجود، در پس این فیس ی بی آلایش، گونه های و اقسام امکان های مخفی قرار گرفته که به دنبال به تنی چند از آن ها می پردازیم.
۱. مشاهده ی نوتیفیکیشن ها در یک نگاه

درصورتی که از آیفون ۶s یا این که جدیدتر به کارگیری میکنید، می توانید از امکان Raise to Wake منفعت ببرید. با فعال کردن این امکان، با برداشتن آیفون خویش میتوانید لاک اسکرین و نوتیفیکیشن ها را ملاحظه کنید. برای فعال کردن این مشخصه، در قسمت پیکربندی روانه ی Display amp; Brightness گردید و مورد ی Raise to Wake را فعال فرمایید.
۲. حق تقدم بندی دانلودها

در مواقعی مانند دانلود یا این که به روزرسانی تعداد متعددی نرم افزار، از این قابلیت و امکان میتوانید سود ببرید. در اینگونه موقعیتی در صورتی میخواهید دانلود نرم افزار خاصی زودتر از کلیه استارت خواهد شد، کافی میباشد روی آیکن نرم افزار نام برده از لمس سه بعدی استعمال فرمایید و در میان مورد های به اکران درآمده، مورد ی Prioritize Download را بزنید.
۳. تهیه شدت فروغ لامپ قوه

برای تهیه شدت نوروفروغ لامپ قوه، در آغاز می بایست در اختیار گرفتن سنتر را گشوده نمائید. برای این عمل از تحت به بالا سوایپ فرمایید (در آیفون ۱۰ برای این عمل می بایست از کناره ی راست بالا به سمت زیر سوایپ نمایید). آنگاه با به کارگیری از لمس سه بعدی روی آیکن لامپ قوه، می توانید ترازو شدت نوروروشنایی را تهیه فرمائید.
۴. تزکیه نرم افزار های بلااستفاده در آیفون

با تزکیه نرم افزار های بلااستفاده، خلأ خاطر ی داخلی موبایل ارتقا پیدا می نماید. خوشبختانه آیفون قادر است خودش اینگونه کاری را برای شما اجرا دهد. برای استعمال از این مشخصه، در نصیب پیکربندی روی General و آن گاه iPhone Storage ضربه بزنید و درنهایت مورد ی Offload Unused Apps را فعال فرمائید.

بهترین بازی های آیفون و آیپد در سبک بازی با کلمات (word Games): بازی Puzzlejuice

۱۳ کاری که آیفون ۱۲ و ۱۲ پرو می توانند انجام دهند و سایر آیفون ها نمی توانند

امنیت آیفون

۲۰ قابلیت مخفی آیفون که باید بشناسید

ورود اپل به بازار بورس

ترفندهای اپل

کدام محبوب تر است؟ آیفون ۱۲ پرو مکس یا آیفون ۱۲ پرو؟

ی ,آیفون ,نرم ,فعال ,های ,افزار ,نرم افزار ,به کارگیری ,از این ,مورد ی ,افزار های

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


وبلاگ تخصصی برنامه نویسی و سئو سهیل رایانه دانلود رایگان آموزش هک و رات اندروید و ویندوز مرد ارزان کده خرید اینترنتی سیب ترش ساخت اپلیکیشن حرفه ای دوربين مداربسته / تکنولوژي و اخبار دوربين مداربسته / نصب دوربين رسانه محبوب برنامه نویسان جوان