برای جاری ساختن این فعالیت کافیست، عکس های فردی خویش را در اپ وارد نمائید و آنخدمات اپل در مشهد را رمزگذاری نمائید. با پشتیبانی از یاد ابری که این اپلیکیشن دارااست، دیگر نگران از دست رفتن داده ها خویش نخواهید بود و میتوانید با خاطر ریلکس همگی داده ها شخصیتان را در آن مراقبت و حفظ فرمایید.
Secret Diary Keep Private Note

یک کدام از دیگر از نرم افزار های امنیتی آیفون که دوست داران اکثری هم داراست، اپ Secret Diary میباشد. این نرم افزار همان گونه که از اسمش پیداست، از یادداشت های فردی شما حفظ می نماید. حتما هر کسی در معاش فردی خویش خاطرات و نوشته هایی دارااست که دوست ندارد سایرافراد آن را بخوانند. این اپلیکیشن به شما یاری می نماید تا به راحتی و با مراقبت حریم فردی از آنان نگهداری و مراقبت نمائید.

نرم افزار Secret diary

امنیت این اپ بسیار بالاست و حتی در شرایطی که شخصی همت نماید که قفل آن را گشوده نماید، عکس اورا میگیرد و میتوانید با مشاهده آن، شخص را شناسایی نمائید. با دانلود نرم افزار Secret Diary برای آیفون، دیگر خیالتان از این بابت ریلکس خواهد بود.
iVerify

هنگامی که سخن از نرم افزار های امنیتی آیفون می گردد، مطلقا نرم افزار iVerify در لیست قرار می گیرد. با نصب این اپلیکیشن شما می توانید به راحتی هر تغییری که در گوشیتان واقعه میفتد را ذیل حیث داشته باشید و جوانب گوناگون موبایل خویش را آنالیز فرمایید. عملا با این ابزار شما از جهات متفاوت از دستگاه خویش حفظ خواهیدد کرد و معیار امن بودن آن را ذیل لحاظ خواهید داشت.

در صورتیکه هم در آیفون شما مشکلی وجود داشته باشد، میتوانید در نصیب Guide با روش اعمال تغییرات آن آشنا گردید و انجامش دهید. با دانلود نرم افزار iVerify برای آیفون، شما هم این قابلیت و امکان را دارید که امنیت تلفن همراه خویش را بالا ببرید و از آن محافت فرمائید.

بهترین بازی های آیفون و آیپد در سبک بازی با کلمات (word Games): بازی Puzzlejuice

۱۳ کاری که آیفون ۱۲ و ۱۲ پرو می توانند انجام دهند و سایر آیفون ها نمی توانند

امنیت آیفون

۲۰ قابلیت مخفی آیفون که باید بشناسید

ورود اپل به بازار بورس

ترفندهای اپل

کدام محبوب تر است؟ آیفون ۱۲ پرو مکس یا آیفون ۱۲ پرو؟

افزار ,نرم ,خویش ,نمائید ,secret ,آیفون ,نرم افزار ,secret diary ,این اپلیکیشن ,خویش را ,آن را

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


دانلود مرورگر shoushnews وبلاگ تخصصی تکنولوژی و موبایل ایران و جهان قانون و مجازات فروشگاه سایت بلاگ بیست مجله اینترنتی 24 خبر عصر كامپيوتر مطالب اینترنتی خبرنامه اختصاصی معماری و سازه ایران و جهان دانلود بازیهای رایانه ای پارسی