به لحاظ می رسد آیفون ۱۲ ، ۱۲ مینی ، ۱۲ پرو و ​​۱۲ پرو تری دی مکس نو به طور بروزرسانی جزئی در محرمانه آیفون ۱۱ به لحاظ میرسد ، البته خصوصیت های بسیارخدمات اپل در مشهد مقداری وجود دارااست که آن ها را بها ارتقاء می دهد. اپل در پر رنگ سازی کلیه این خصوصیات شغل نیکی ایفا داده میباشد ، ولی برخی از آنان به عشق و علاقه آیتم عشق خویش نرسیده اند.

بیشتر خصوصیت های پررنگ گردیده در ذیل برای هر چهار سبک آیفون ۱۲ اجرا می گردد ، البته بعضی از آن ها اختصاصی به آیفون ۱۲ پرو و ​​۱۲ پرو 3dsmax میباشد که دارنده فناوری بهتری نسبت به مثال های استاندارد خویش میباشند. در برخی مورد ها ، آیفون ۱۲ پرو 3dsmax صرفا آیفونی میباشد که از خصوصیت خاصی برخوردار است. بدین ترتیب در صورتیکه اندیشه می کردید کدام آیفون ۱۲ را بخرید ، آیفون ۱۲ پرو حداکثر آیفون ۱۲ میباشد در حالتی که تمامی آن را بخواهید.

خرید در آمازون: آیفون ۱۲ (استارت از ۸۲۹ دلار) | آیفون ۱۲ مینی (با استارت ۷۲۹ دلار) | آیفون ۱۲ پرو (آغاز از ۹۹۹ دلار) | آیفون ۱۲ پرو تریدی مکس (آغاز از ۱۰۹۹ دلار)
۱ آن را در حداکثر ۶ متر آب (کلیه سبک ها) غرق فرمائید

تا فرصت ظهور سبک های آخرها سال ۲۰۲۰ ، جايگاه IP68 اپل (زیر استاندارد IEC 60529) برای مقاومت در قبال گرد و غبار و آب ، صرفا تا عمق چهار متر (یا این که ۱۳ فوت) آیفون را تا ۳۰ دقیقه چک کرد. در حالی که رتبه IP68 در آیفون ۱۲ ، ۱۲ مینی ، ۱۲ پرو و ​​۱۲ پرو 3dmax اثبات باقی مانده میباشد ، حداکثر عمق در به عبارتی مدت به شش متر (نسبتاً ۲۰ فوت) ارتقاء یافت.

ممکن میباشد دو متر زیاد به حیث نرسد ، البته در صورتی که به صورت تصادفی آیفون خویش را در استخر شنا ، دریاچه یا این که حتی اقیانوس بیندازید ، می تواند سبب ساخت یا این که شکستن آیفون شما خواهد شد. اپل پیشنهاد نمی نماید آیفون خویش را در ذیل آب شنا فرمایید یا این که عمداً آن را غرق نمایید (حتی در صورتی که تست ها نماد میدهد که می تواند آن را به خیر در دست گرفتن نماید) ، و تضمین های آن ضرر و زیان آب را پوشش نمی دهد ، بدین ترتیب در صورتی که تمایل به غواصی دارید ، خودتان می باشید. آبهای معدود عمق یا این که فیلم های زیرآبی با مرور فرصت ضبط فرمائید. کلر و آب پر نمک میتوانند سطح آیفون را حاد نمایند ، به این ترتیب این مدام خطری میباشد که شما نیز ارعاب میکنید.
۲ قد فرد را اندازه بگیرید (تنها مدلهای ماهر)

از آنجایی که ۱۲ سبک Pro دارنده اسکنرهای لیدار می باشند ، سنسورهایی که هیچ سبک آیفون دیگری ندارد ، میتوانند با تمرکز بیشتری مسافت شما و مفاد مقابل سیستم دوربین عقب را گزینش نمایند. لیدار با انفجارهای کوتاه پالس های لیزر ، فضا را کپی می نماید و یک نقشه عمق ساخت و ساز می نماید که نرم افزار Measure می تواند برای انتخاب با جزییات بیشتر مسافت ، طول ، پهنا و بقیه اندازه گیری ها از آن به کارگیری نماید. به همین استدلال ، اپل یک ردیاب برای اشخاص در اپ Measure تعبیه نموده است که به شما قابلیت و امکان می دهد فورا قد فرد را بگیرید چه در شرایط ایستاده و چه در وضعیت نشسته.

بهترین بازی های آیفون و آیپد در سبک بازی با کلمات (word Games): بازی Puzzlejuice

۱۳ کاری که آیفون ۱۲ و ۱۲ پرو می توانند انجام دهند و سایر آیفون ها نمی توانند

امنیت آیفون

۲۰ قابلیت مخفی آیفون که باید بشناسید

ورود اپل به بازار بورس

ترفندهای اپل

کدام محبوب تر است؟ آیفون ۱۲ پرو مکس یا آیفون ۱۲ پرو؟

، ,آیفون ,۱۲ ,پرو ,ها ,های ,آیفون ۱۲ ,۱۲ پرو ,یا این ,این که ,، ۱۲

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


راه اندازی سیستم پیشرفته تلفن عناوین وبلاگ کتابخانه عمومی ابن سینا سیمین شهر Joseph's site دختر صورتی گپچه، مرکز مشاوره آنلاين کرال روید - دانلود بازی و برنامه اندروید امیررضا خسروانی پیپ ملی / پیپ تاباک Applytocanada