بازی Puzzlejuice هم یکی از بازی های بسیار دوست داستنی و پرطرفدار آیفون و آیپدهای اپل در مدلخدمات اپل در مشهد بازی با لغت ها محسوب میشود. درین بازی هم جدولی پیش رویتان قراردارد که قسمت هایی از آن با حروف متفاوت پوشانده گردیده است. شما می بایست همت نمائید که از حروف کنار هم جان دار در جدول، لغات درست و معنادار استخراج نمایید و به این شکل به ازای هر کلمه و واژه امتیاز مشخصی اخذ فرمائید. در بازی Puzzlejuice سرعت شغل گیرم نقش بسیار مهمی ایفاء می نماید و او مسلما بایستی با کلمات انگلیسی شناخت نیکی داشته باشد. در صورتی که در ادامه یک بازی جالب در مدل بازی با لغت ها برای آیفون یا این که آیپدتان میباشید، بازی Puzzlejuice یکی از شایسته ترین تعیین های پیش رویتان محسوب میشود.
تعمیرات اپل

بیشتر بخوانید: تعمیرگاه اپل
شایسته ترین بازی های آیفون و آیپد در مدل بازی با لغت ها (word Games): بازی QatQi

بازی های آیفون و آیپد در مدل بازی با لغت ها

بازی دیدنی دیگری که علاقمندان به مدل بازی با عبارات یا این که به عبارتی Word Games نباید از دست دهند، بازی QatQi میباشد. درین بازی بسیار خوشگل هم حروف محدودی در اختیارتان قرار داده میشود و شما بایستی کوشش فرمائید که با این حروف عبارات معنادار بسازید. کلماتی که می سازید یا این که می بایست از چپ به راست قابل قرائت باشند یا این که از بالا به زیر! در بعضی از موقعیت ناچار خواهید بود که یک کلمه و واژه درست را از در میان ببرید و یک واژه دیگر را به مکان آن بسازید تا این قابلیت وجد داشته باشد که بقیه عبارات بعدی موزد نیاز را هم بتوانید بسازید. بازی QatQi گیم پلی بسیار جذابی داراست و فارغ از شک وتردید هر گیمر علاقمند به بازی های مدل بازی با لغت ها را مجذوب خویش می نماید. براین اساس پیشنهاد می کنیم که ابدا بازی قشنگ و درگیر کننده QatQi را از دست ندهید.

بهترین بازی های آیفون و آیپد در سبک بازی با کلمات (word Games): بازی Puzzlejuice

۱۳ کاری که آیفون ۱۲ و ۱۲ پرو می توانند انجام دهند و سایر آیفون ها نمی توانند

امنیت آیفون

۲۰ قابلیت مخفی آیفون که باید بشناسید

ورود اپل به بازار بورس

ترفندهای اپل

کدام محبوب تر است؟ آیفون ۱۲ پرو مکس یا آیفون ۱۲ پرو؟

بازی ,های ,لغت ,آیفون ,مدل ,هم ,بازی با ,مدل بازی ,با لغت ,بازی puzzlejuice ,لغت ها

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


مطالب اینترنتی مجله اینترنتی پاسبون luxshop1 دانلود خلاصه کتاب pdf پی دی اف رشته های دانشگاهی اخبار تکنولوژی فروشگاه آنلاین آیفون صوتی و تصویری doctorslm Raymond's game اندرودستان David's site